AUTOCISTERNŲ PLOVYKLA

Pagrindinis / AUTOCISTERNŲ PLOVYKLA

Autocisternų plovykla

UAB „Autopaslauga“ teikia universalias autocisternų, konteinerinių, silo cisternų plovimo paslaugas Kaune, Technikos g. 16. Mūsų paslaugos apima tiek cisternų vidaus, tiek išorės plovimą. Be to, mes specializuojamės sudėtingame ADR cisternų, skirtų pavojingoms medžiagoms vežti, valyme.

Autocisternų vidus plaunamas slėgine plovimo įranga tiek šaltu tiek karštu vandeniu. Visos mūsų naudojamos valymo priemonės yra draugiškos aplinkai, naudojame cheminių medžiagų regeneravimo ir neutralizavimo sistemą.

Be autocisternų plovimo, rūpinamės ir vairuotojais. Vairuotojai gali nusiprausti po dušu, pasimėgauti kava ar atsigaivinti mūsų patalpose.

Kaip pavojingų medžiagų gabenimo verslo profesionalai žinome, kaip svarbu, kad cheminių medžiagų cisternos būtų išplautos tvarkingai ir pagal instrukcijas.

Mūsų plovykla sėkmingai sertifikuota pagal SQAS (angl. Safety & Quality Assessment for Suistainability), kas rodo, kad dirbame pagal aukštos kokybės plovimo standartus, skatiname tvarią praktiką bei užtikriname patikimas paslaugas. Taip pat turime HACCP sertifikatą, kuris patvirtina, kad vykdome veiklą pagal RVASVT (Rizikos veiksnių analizės ir svarbiųjų valdymo taškų sistema) sistemą, kuria nustatomi, vertinami ir kontroliuojami pavojai, susiję su maisto sauga.

Po plovimo išduodame plovimo sertifikatus atitinkančius ES reikalavimus.