Apie mus

Pagrindinis / Apie mus

Apie mus

Prieš daugiau nei 30 metų įsikūrusios šeimos bendrovės „Autopaslauga“ pagrindinė veikla – skystų pavojingų chemijos produktų pervežimas. Nuo pat savo veiklos pradžios didžiausią dėmesį skiriame dviem principams – kokybei ir atsakingumui.

Mūsų paslaugų kokybė buvo išgryninta per kelis dešimtmečius darbo ir glaudaus bendradarbiavimo su klientais, tarp kurių – garsūs Lietuvos ir užsienio chemijos produktų gamintojai. Dar veiklos pradžioje mums savo krovinius patikėjo didelio profesionalumo reikalaujanti viena didžiausių naftos bendrovių pasaulyje „Shell“.

Mes savo klientus vertiname taip pat kaip ir savo šeimos narius – esame suinteresuoti jų ilgalaike laime ir sėkme. Dėl to į savo darbą žvelgiame itin atsakingai ir esame sau išsikėlę aukštą kokybės kartelę.

Norėdami užtikrinti klientui trokštamą rezultatą laiku, rūpinamės ne tik savo tiesioginiu darbu, bet ir kitais susijusiais procesais. Jei kyla nenumatyti iššūkiai, ieškome ne pasiteisinimo, o efektyvaus sprendimo. Pridėtinę vertę kuriame glaudžiai bendradarbiaudami su klientais ir prašydami iš jų atgalinio ryšio. Tai leidžia mums geriau suprasti klientų poreikius ir tobulinti savo darbo procesus.

Siekdami aukščiausių standartų, nuolatos konsultuojamės su valstybinėmis institucijomis apie mūsų įmonėje vykstančius procesus ir rekomendacijas, kaip galėtume dirbti dar geriau. Taip pat atliekame vidinius savo procesų auditus .

Mūsų darbuotojai – kertinė mūsų šeimos įmonės dalis. Mums vienodai svarbus kiekvienas jų – ar tai būtų administracijos darbuotojas ar vilkiko vairuotojas. Skiriame itin didelį dėmesį bei investicijas jų motyvacijos ir kompetencijų ugdymui ir džiaugiamės, kad mūsų kolektyvo nariai yra profesionalūs, etiški ir atsidavę savo darbui.

1988 m.

įkurtas kooperatyvas „Autopaslauga“. Veiklos sritis – sportinių automobilių techninė priežiūra ir remontas.

1990 m.

įkurta UAB „Autopaslauga“ ir lengvųjų automobilių servisas.

1991 m.

įsigyti pirmieji krovininiai automobiliai ir pradėta tarptautinių pervežimų veikla.

1992 m.

UAB „Autopaslauga“ tapo nacionalinės vežėjų asociacijos LINAVA nare.

1994 m.

įsigytos pirmosios autocisternos skystų pavojingų medžiagų pervežimui.

1994 m.

laimėjus konkursą pasirašyta pirmos klasės naftos produktų vežimo sutartis su UAB „Shell Lietuva“ dėl „Shell“ degalinių tinklo aptarnavimo Pabaltijo šalyse.

1996 m.

įkurtas UAB „Autopaslauga“ krovininių automobilių servisas.

2003 m.

pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Prancūzijos naftos koncerno “Total Fina Elf” civilinės aviacijos padalinio „Air Total“ dukterine įmone UAB „Naftelf“ dėl aviacinio žibalo JET – A1 gabenimo į Kauno Karmėlavos oro uostą.

2004 m.

žymi užimamos pervežimų rinkos plėtra. UAB „Autopaslauga“ autocisternos krovinius veža Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Olandijoje ir kitose ES šalyse, o taip pat Rusijoje, Baltarusijoje.

2004 m.

UAB „Autopaslauga“ suteikiama teisė vertinti transporto priemones, pritaikytas Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinio vežimo keliais (ADR) 9 dalies reikalavimams.

2014 m.

UAB „Autopaslauga“ vilkikų ir autocisternų, skirtų naftos ir cheminių medžiagų pervežimui, transporto parkas yra didžiausias Lietuvoje, o tarp nacionalinio kapitalo įmonių – ir Pabaltijo šalyse. Klientų transportą aptarnauja krovininių automobilių ir lengvųjų automobilių servisai.

2015 m.

Komanda General Financing – Autopaslauga by Pitlane dalyvavo Dakare

2016 m.

Komanda General Financing – Autopaslauga by Pitlane dalyvavo Dakare.

2018 m.

Tapome oficialiu LAG serviso partneriu

2021 m.

Tapome sertifikuoti pagal kokybės vadybos sistemos ISO 9001:2015 standartą, aplinkos apsaugos vadybos sistemos ISO 14001:2015 standartą ir darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos ISO 45001:2018 standartą.

2023 m.

UAB Autopaslauga sėkmingai sertifikuota pagal SQAS (angl. Safety & Quality Assessment for Suistainability). Šis sertifikatas parodo mūsų gebėjimus ir patirtį transportuoti cheminius krovinius bei teikti paslaugas autocisternų plovykloje, laikantis didžiausio saugumo, atitikties ir aplinkosauginio sąmoningumo.