Skystų chemijos produktų pervežimai autocisternomis

Pagrindinis / Skystų chemijos produktų pervežimai autocisternomis

Skystų chemijos produktų pervežimai autocisternomis

Daugiau nei trisdešimt metų visoje Europoje kokybiškai gabename ypatingos atsakomybės reikalaujančius pavojingus skystus krovinius: aviacinį ir dyzelinį kurą, panaudotus atidirbtus tepalus, rūgštis, lateksą bei įvairius kitus skystus naftos bei chemijos produktus. Dėl visose mūsų transporto priemonėse įdiegtos modernios telematikos sistemos klientai gali gauti tikslią informaciją apie krovinio buvimo vietą ir patys sekti visus procesus.

PRIVALUMAI

Solidžių klientų pasitikėjimas

Apie aukštą mūsų paslaugų kokybę, darbo etiką, darbuotojų kvalifikaciją ir įsipareigojimų vykdymą liudija tai, kad jau daugybę metų mums savo krovinius patiki žinomos didelės Europos gamybos, prekybos ir logistikos įmonės.

Gero rezultato garantija

Išpildyti klientų pageidavimus, visada laiku pristatyti krovinius ir suteikti klientams geriausius rezultatus mums padeda tai, kad patys kontroliuojame visus procesus ir nesinaudojame tarpininkų paslaugomis. Profesionalų paslaugų atlikimą užtikrina mūsų keliami aukšti reikalavimai procesams ir jų koordinavimui.

Platus paslaugų spektras

Vilkikų ir autocisternų parkas atitinka visus pavojingus krovinių gabenimui keliamus techninius reikalavimus. Jį sudaro 1, 3 ir 4 sekcijų komplektacijos, aukščiausios kokybės autocisternos, skirtos ADR ir kitų skystų naftos bei chemijos produktų gabenimui itin skirtingomis klimato sąlygomis.

Nuolatinis tobulėjimas

Kiekvienais metais pildome savo autoparką geriausios komplektacijos vilkikais ir autocisternomis bei nuolat investuojame į savo žmones – vykdome vidinius mokymus savo darbuotojams. Geriname supratimą apie klientų poreikius ir didiname efektyvumą per tiesioginį bendravimą su klientais bei nuolatinį savų procesų monitoringą.

RINKOS

Domina mūsų paslaugos? Susisiekite su mumis!