Autocisternų ir krovininių automobilių remontas

Pagrindinis / Autocisternų ir krovininių automobilių remontas

AUTOCISTERNŲ IR KROVININIŲ AUTOMOBILIŲ REMONTAS

Vieninteliai Baltijos šalyse teikiame visų modelių autocisternų remonto, techninės priežiūros ir diagnostikos paslaugas. Šiuos darbus atliekame ir kitiems krovininiams automobiliams. Autocisternoms suteikiame ADR sertifikatus bei atkuriame jas po autoįvykių. Nuolat investuojame į vis kokybiškesnį ir efektyvesnį remonto darbų organizavimą ir optimizavimą. Tai padeda klientui suteikti kuo geriausią rezultatą.

PRIVALUMAI

Diagnostika, remontas ir priežiūra

Mūsų klientų transporto, vilkikų ir priekabų techninei būklei patikrinti, gedimams nustatyti ir jų prevencijai atlikti naudojame elektroniniu būdu valdomų pneumatinių pakabų (ECAS) diagnostikos įrangą, važiuoklės ir stabdžių sistemų diagnostikos stendą.

Kompresorių montavimas

Įvairių tipų tiek skystus, tiek birius krovinius gabenantiems vilkikams servise montuojame kompresorius ir hidrauliką. Optimaliausi individualūs techniniai sprendimai parenkami pagal vilkiko ir pasirinkto kompresoriaus savybes.

ADR sertifikatų išdavimas

„Autopaslauga“ nuo 2004 m. turi teisę vertinti transporto priemones, pritaikytas ADR krovinių vežimui. Mes ne tik vertiname autocisternas ir išduodame sertifikatus, bet ir pritaikome jas vežti ADR kroviniams.

Autocisternų remontas

Atliekame autocisternos tiek vidaus, tiek išorės remonto darbus. Remontuojame bei atstatome autocisternas po autoįvykių.

 

Domina mūsų paslaugos? Susisiekite su mumis!