Apie mus

AUTOPASLAUGA – skystų krovinių pervežimai, krovininių automobilių servisas, lengvųjų automobilių servisas

AUTOPASLAUGA – privati šeimos įmonė, įsikūrusi Kaune ir besispecializuojanti skystų cheminių krovinių transportavime. Tradicinės vertybės ir profesionalus požiūris į verslą padėjo tapti stabilia ir patikima įmone, veikiančia nuo 1988 metų.

Šiandieną AUTOPASLAUGA – šiuolaikiška įmonė, turinti didžiausią automobilių (vilkikų ir cisternų) parką tarp Lietuvos įmonių ir nuosavo kapitalo Pabaltijo įmonių.

Saugumo ir kokybės standartai, veiklos efektyvumo sistema, socialinė atsakomybė ir didelis dėmesys gamtos apsaugai veikia ir įmonės investavimo politiką. Šiuo metu 90 % įmonei priklausančių vilkikų yra EUR5 ir EUR6 tipo.

Investavimas į naujas technologijas ir nuolatinis darbuotojų ugdymas – tai prioritetai, leidžiantys profesionaliai dirbti ir pasiūlyti klientams jiems naudingiausius sprendimus.

AUTOPASLAUGA kolektyvas tiki, kad tokios vertybės ir prioritetai kaip saugumas, kokybė, patikimumas ir nuolatinis tobulėjimas veda į abipusę pagarbą ir ilgalaikį bendradarbiavimą.

Įmonės veiklos pradžia – 1988 m. Šiais metais buvo įkurtas kooperatyvas “AUTOPASLAUGA”, į kurį susitelkę automobilių sporto entuziastai ruošė sportinius automobilius žiedinėms bei ralio varžyboms. Įmonėje susibūrė gabiausi šios srities specialistai, dabar gerai žinomi Lietuvos sporto visuomenėje.

UAB „AUTOPASLAUGA” lengvųjų automobilių servisas buvo įkurtas 1990 m. Įmonei plečiantis bei pradedant dirbti tarptautinių pervežimų srityje, įsigytos pirmosios autocisternos, skirtos naftos produktų pervežimams, įkurtas krovininių automobiių servisas. 1994 m., pasirašiusi sutartį su SHELL kompanija, UAB „AUTOPASLAUGA“ įsitvirtino naftos produktų ir cheminių medžiagų tarptautinių pervežimų srityje. Tuomet įmonei buvo patikėtas aukštų kokybės standartų ir didelio profesionalumo reikalaujantis Lietuvos, Latvijos ir Estijos SHELL tinklo degalinių aptarnavimas.

Remiantis Valstybinės Kelių Transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos sprendimu, nuo 2004 m. balandžio 14 d., UAB „AUTOPASLAUGA” turi teisę vertinti transporto priemones, pritaikytas Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinio vežimo keliais (ADR) 9 dalies reikalavimams.

UAB „AUTOPASLAUGA“ teikiamų pervežimo paslaugų išskirtinumas – krovinio pristatytmas „nuo durų iki durų“. Paslaugų kompleksiškumas, kokybė ir personalo profesionalumas tapo pagrindiniais veiksniais, lėmusiais plėtrą. Šiuo metu UAB „AUTOPASLAUGA“ vilkikų ir autocisternų, skirtų naftos ir cheminių medžiagų pervežimui, transporto parkas yra didžiausias Lietuvoje, o tarp nacionalinio kapitalo įmonių – ir Pabaltijo šalyse.

Džiaugiamės, kad Lietuvos ir užsienio klientai mus vertina už profesionalumą, patikimumą ir kokybę. Siekdami pateisinti ilgametį klientų pasitikėjimą, nuolat investuojame į darbuotojų kvalifikaciją ir profesionalumą bei profesionalią krovininių ir lengvųjų automobilių diagnostikos bei remonto įrangą.

Pagrindinės UAB „AUTOPASLAUGA“ veiklos kryptys:

– Pavojingų krovinių ir cheminių medžiagų gabenimas cisternomis,

– Krovininių automobilių remontas,

– Autocisternų diagnostika, remontas ir techninė priežiūra,

– Lengvųjų automobilių remontas,

– Tepalų sandėliavimas ir logistika.

ISTORIJA

1988 m.         įkurtas kooperatyvas „Autopaslauga“. Veiklos sritis – sportinių automobilių techninė priežiūra ir remontas.

1990 m.         įkurta UAB „Autopaslauga“ ir lengvųjų automobilių servisas.

1991 m.         įsigyti pirmieji krovininiai automobiliai ir pradėta tarptautinių pervežimų veikla.

1992 m.         UAB „Autopaslauga“ tapo nacionalinės vežėjų asociacijos LINAVA nare.

1994 m.         įsigytos pirmosios autocisternos skystų pavojingų medžiagų pervežimui.

1994 m.         laimėjus konkursą pasirašyta pirmos klasės naftos produktų vežimo sutartis su UAB „Shell Lietuva“ dėl „Shell“ degalinių tinklo aptarnavimo Pabatijo šalyse.

1996 m.         įkurtas UAB „Autopaslauga“ krovininių automobilių servisas.

2003 m.         pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Prancūzijos naftos koncerno “Total Fina Elf” civilinės aviacijos padalinio „Air Total“ dukterine įmone UAB „Naftelf“ dėl aviacinio žibalo JET – A1  gabenimo į Kauno Karmėlavos oro uostą.

2004 m.         žymi užimamos pervežimų rinkos plėtra. UAB „Autopaslauga“ autocisternos krovinius veža Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Olandijoje ir kitose ES šalyse, o taip pat Rusijoje, Baltarusijoje.

2004 m.         UAB „Autopaslauga“ suteikiama teisė vertinti transporto priemones, pritaikytas Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinio vežimo keliais (ADR) 9 dalies reikalavimams.

2014 m.         UAB „Autopaslauga“ vilkikų ir autocisternų, skirtų naftos ir cheminių medžiagų pervežimui, transporto parkas yra didžiausias Lietuvoje, o tarp nacionalinio kapitalo įmonių – ir Pabaltijo šalyse. Klientų transportą aptarnauja krovininių automobilių ir lengvųjų automobilių servisai.