Skystų chemijos produktų pervežimai autocisternomis

Skystų krovinių gabenimas (Liquid transportation)

KONTAKTAI

T. +370 37 312 845; +370 37 243 118

M. +370 698 23 934; +370 614 16 469

romas@autopaslauga.lt; transport@autopaslauga.lt

 Pavojingų skystų krovinių pervežimai autocisternomis, nemaisto produktų pervežimai, dyzelino, benzino, naftos produktų pervežimai, skystų cheminių produktų pervežimai Lietuvoje ir užsienyje – UAB „AUTOPASLAUGA“ tarptautinių pervežimų veiklos sritys, kuriose  sukaupta ilgametės patirties. UAB „AUTOPASLAUGA“ vilkikų ir autocisternų, skirtų naftos ir cheminių medžiagų pervežimui, transporto parkas yra didžiausias Lietuvoje, o tarp nacionalinio kapitalo įmonių – ir Pabaltijo šalyse. Džiaugiamės, kad Lietuvos ir užsienio klientai mus vertina už profesionalumą, patikimumą ir kokybę. Siekdami pateisinti klientų pasitikėjimą, nuolat investuojame į darbuotojų kvalifikaciją ir profesionalumą bei atnaujiname transportą.

Skystų korvinių gabenimasDar 1994 metais, pasirašiusi sutartį su SHELL kompanija, UAB „AUTOPASLAUGA“ įsitvirtino naftos produktų ir cheminių medžiagų tarptautinių pervežimų srityje. Tuomet įmonei buvo patikėtas aukštų kokybės standartų ir didelio profesionalumo reikalaujantis Lietuvos, Latvijos ir Estijos SHELL tinklo degalinių aptarnavimas. Atsakomybė, profesionalumas bei ilgametė patirtis, su įvairių sričių Lietuvos ir užsienio prekybos ir gamybos įmonėmis, didžiaisiais koncernais bei kitais partneriais padėjo įmonėje įgyvendinti kokybės politiką, paremtą atsakomybe ir aukštais kokybės standartais.

 UAB „AUTOPASLAUGA“ sukaupta skystų naftos ir chemijos produktų pervežimų patirtis apima Lenkijos, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Prancūzijos, Belgijos, Olandijos, Suomijos, Švedijos ir kitų Europos sąjungos šalių rinkas, taip pat Baltarusijos rinką.

Gabename aviacinį kurą, dyzelinį kurą – biodyzeliną, benziną, gliceriną, panaudotus atidirbtus tepalus, bazinę alyvą, klijus, lateksą, įvairias rūgštis, kitus naftos produktus ir chemijos Skystų krovinių pervežimai autocisternomisproduktus. Mūsų klientai – chemijos pramonės įmonės, gaminančios įvairius skystus chemijos produktus, naftos produktais prekiaujančios ar juos gaminančios įmonės, prekybos įmonės, prekiaujančios skystais nemaisto produktais, kurių pervežimams naudojamos autocisternos.

Remiantis Valstybinės Kelių Transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos sprendimu, nuo 2004 m. balandžio 14 d., UAB “AUTOPASLAUGA” turi teisę vertinti transporto priemones, pritaikytas Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinio vežimo keliais (ADR) 9 dalies reikalavimams. Tai įrodo įmonės specialistų žinias, gebėjimus ir patvirtina ypač profesionalų požiūrį į autocisternų techninę priežiūrą, o klientams garantuoja saugų ir profesionalų visų skystų krovinių (ADR) 2, 3, 4.1, 4.3, 5, 6.1, 8, 9 pristatymą „nuo durų iki durų“.

Skystų pavojingų korvinių gabenimas