Lengvųjų automobilių remontas

LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ SERVISAS

Darbo   valandos: I-V 8:00 – 19:00

M. +370 698 73 818; T. +370 37 451 330

vjankauskas@autopaslauga.lt

Lengvųjų automobilių remontas

UAB „AUTOPASLAUGA“ lengvųjų automobilių servisas veikia nuo 1990 m. Per daugiau nei 20 veiklos metų, sukaupta daug patirties įvairių modelių lengvųjų automobilių gedimų diagnostikos, remonto, saugaus ir efektyvaus eksploatavimo srityse. Džiaugiamės, kad nuolatiniai klientai mus vertina už profesionalumą, patikimumą ir kokybę. Siekdami pateisinti klientų pasitikėjimą, nuolat investuojame į darbuotojų kvalifikaciją ir profesionalumą bei profesionalią diagnostikos ir remonto įrangą.

Lengvųjų automobilių servisas

UAB „AUTOPASLAUGA“ lengvųjų automobilių servise atliekama automobilių techninė apžiūra, gedimų diagnostika, remontas, konsultuojama efektyvaus automobilio eksploatavimo klausimais bei teikiamos kitos paslaugos:

Svarbiausias UAB “Autopaslauga” lengvųjų automobilių serviso tikslas – profesionalus ir visapusiškas automobilių remontas ir techninis aptarnavimas. Nuolatiniams klientams siūlome konkurencingas remonto darbų kainas ir profesionalias konsultacijas transporto techninės priežiūros bei eksploatacijos klausimais.

Lengvųjų automobilių servisasAutoservisas Kaune