Krovininių automobilių, autocisternų remontas

Krovininių automobilių remontas

KROVININIŲ AUTOMOBILIŲ SERVISAS

Darbo   valandos: I-V 8:00 – 17:00

M. +370 698 82 483; +370 618 28 313

T. +370 37 350 629

servisas@autopaslauga.lt

Krovininių automobilių remontas, vilkikų, puspriekabių, priekabų, autocisternų, remontas, techninė priežiūra, diagnostika – dalis sričių, kurias apima UAB “Autopaslauga” Krovininių automobilišų serviso veikla. Turime sukaupę ilgalaikės patirties sunkvežimių bei kito krovininio  transporto bei pavojingas ir chemines medžiagas, maisto ir kt. produktus pervežančių autocisternų techninio aptarnavimo ir priežiūros srityse. Nuolat investuojame į darbuotojų kvalifikaciją ir profesionalumą bei profesionalią diagnostikos ir remonto įrangą. Transporto techninei būklei patikrinti ir gedimams nustatyti bei gedimų prevencijai atlikti yra naudojama:

Kompresorių montavimas vilkikuose

 Viena iš UAB “AUTOPASLAUGA” Krovininių automobilių serviso specializacijos krypčių.  Servise montuojami kompresoriai bei hidraulika įvairių tipų vilkikams. Pagal vilkiko ir pasirinkto kompresoriaus modelius parenkami optimaliausi individualūs techniniai sprendimai.

Autocisternų remontas:

Krovininių automobilių remontas

Svarbiausias UAB “AUTOPASLAUGA” krovininių automobilių serviso tikslas – profesionalus ir visapusiškas krovininio transporto remontas ir techninis aptarnavimas. Partneriams siūlome konkurencingas remonto darbų kainas ir profesionalias konsultacijas transporto techninės priežiūros klausimais.